W budynku przy ul. Belgradzkiej 22  w Warszawie zakończone zostały prace remontowe - roboty budowlane i elektryczne (długi korytarz - piętro 4,5 i 6), które obejmowały:

  • porządkowanie instalacji elektrycznej na korytarzach piętrowych, montaż nowych listew elektroinstalacyjnych, wymianę tablic licznikowych, wymianę tablic bezpiecznikowych, wymianę WLZ, częściowe wkucie przewodów oświetlenia, dzwonkowych i domofonowych, wymianę łączników dzwonków;
  • wymianę opraw oświetleniowych na energooszczędne LED sterowane czujnikiem ruchu i zmierzchu wraz z wykonaniem oświetlenia awaryjnego;
  • naprawę tynków, wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i sufitach, malowanie farbami emulsyjnymi;
  • zerwanie starych posadzek z płytek PCV, frezowanie i naprawę posadzek;
  • wykonanie nowych okładzin podłogowych (gres) i cokolika;
  • malowanie stolarki drzwiowej, rur kanalizacji deszczowej, rur centralnego ogrzewania i grzejników na korytarzach.

Wykonawcą robót była firma LS DEVELOP Łukasz Skarżyński, Adam Skarżyński Spółka Cywilna.